Blog współtworzony przez kancelarie:

LEXNORD BCC ADWOKACI

Dorota Pilarczyk i Agata Bicka-Cenzartowicz

Z dnia na dzień na naszym blogu pojawia się coraz więcej osób, z czego niezmiernie się cieszymy. Aby mieć z Wami jak najlepszy kontakt postanowiłyśmy:

  • napisać co robimy i jak zaczęła się nasza wspólna „przygoda” z prawem,
  • napisać krótko o naszych planach

Poznałyśmy się online na początku wybuchu pandemii. Zawodowo zajmujemy się podobnymi sprawami, dotyczącymi m.in. sporów z bankami (kredyty frankowe) i upadłości konsumenckiej. Postanowiłyśmy, że wspólnie uruchomimy nowy projekt, aby móc jeszcze skuteczniej i na większą skalę pomagać osobom znajdującym się w trudnej sytuacji materialnej.

Zachęcamy do interakcji pod naszymi publikacjami, a także zadawania pytań.

Pozdrawiamy,
r. pr. Dorota Pilarczyk
adw. Agata Bicka-Cenzartowicz”

CO OBEJMUJE PROJEKT „W UPADŁOŚCI”?

  • BLOGA, na którym omawiamy zagadnienia związane z upadłością konsumencką, przekładając przepisy z „prawniczego” na „nasze”.
  • FANPAGE NA FACEBOOKU, na którym publikować będziemy infografiki, praktyczne wskazówki, case study, czy merytoryczne wideo.
  • GRUPĘ WSPARCIA (https://www.facebook.com/groups/wupadlosci) dla osób borykających się z problemami finansowymi, na której będziemy rozwijać treści z bloga, odpowiadać na pytania indywidualne oraz tworzyć społeczność osób, wspierających się nawzajem. Na grupie planujemy również organizować transmisje na żywo (LIVE), podczas których będziemy omawiać konkretne zagadnienia prawne i odpowiadać na pytania.Dorota Pilarczyk

Radca Prawny – Kancelaria Lexnord

Dorota Pilarczyk to specjalistka od prawa bankowego i sporów z bankami, która pomaga w pozornie przegranych walkach i potrafi wywalczyć dla swoich Klientów pozytywny wynik. Zajmuje się również postępowaniami egzekucyjnymi oraz upadłością konsumencką, W czasach, w których banki i parabanki określają się mianem instytucji zaufania publicznego, a w rzeczywistości dbają o swoje interesy, potrzebny jest radca prawny, który staje po stronie ludzi..

Agata Bicka-Cenzartowicz

Adwokat – BCC Adwokaci Polska

Adwokat Agata Bicka-Cenzartowicz specjalizuje się w upadłościach konsumenckich. Pomaga dłużnikom wyjść ze spirali zadłużenia. Umie znaleźć odpowiednie rozwiązanie prawne nawet w beznadziejnej sytuacji finansowej. Potrafi słuchać. Nie ocenia wyborów dokonanych przez innych ludzi. Charakteryzuje się empatią i wrażliwością. Umożliwia dłużnikom nowy lepszy start w życiu. Zawodowo prowadzi własną kancelarię adwokacką – BCC Adwokaci Polska z siedzibą w Lublinie.

Paulina Obrok-Pawlarczyk

Kancelaria Adwokacka Paulina Obrok-Pawlarczyk

Adwokat Paulina Obrok-Pawlarczyk ma doświadczenie w sprawach upadłościowych, reprezentując dłużników i wierzycieli. Mając na uwadze oczekiwania Klienta zmierza do wypracowania rozwiązań, które będą gwarantować skuteczność założonych działań i strategii. Prowadzi kancelarię adwokacką w Katowicach.